NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie
NGO Bory Tucholskie

Ochrona Danych Osobowych – szkolenie w Tucholi

   Czy w swoim stowarzyszeniu/fundacji zbierasz dane osobowe członków, pracowników, podopiecznych i beneficjentów projektu, wolontariuszy, darczyńców lub osób, które przekazały Waszej organizacji 1%?
   Jeśli tak, to bez wyjątku powinieneś posiadać politykę bezpieczeństwa, a w pewnych przypadkach nawet zgłosić zbiór danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).
   Zgłoś się na bezpłatne szkolenie „Aspekty prawne, finansowe, rachunkowe działalności w sferze ekonomii społecznej – Ochrona danych osobowych” i dowiedz się jakich obowiązków musisz dopełnić oraz co grozi za brak przestrzegania zasad ochrony danych osobowych?

Ponadto w programie szkolenia:
  • nowe procedury i zadania w 2017 roku w zakresie ochrony danych osobowych.
  • nowe ważne zadania do realizacji. zmiany w 2018 roku.

Termin:
27 września 2017 r. (środa) w Tucholi godz. 9.30 – 15.30

   Szkolenie poprowadzi mecenas Mirosław Skorecki.

   Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz i przesłać skan na e-mail: szkolenia@kpowes.org.pl, dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
ul. Sułkowskiego 17
85-634 Bydgoszcz

Ilość miejsc jest ograniczona.

Dokumenty:
Dodane przez: Lokalna Grupa Działania "Bory Tucholskie"
2017-09-18
Komentarze
Komentarze to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się opiniami i prowadzić dyskusję na temat poruszony w wiadomości. LGD „Bory Tucholskie” nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii wyrażanych w komentarzach.

Dodaj komentarz